Dřevěná květina v květináči Blossom Flowerpot Tender Leaf Toys rozebíratelná s motýlem a nůžkami

Popis produktu

Dřevěná květinka v květináči je špičková dřevěná skládačka pro všechny děti od 3 let. Originální 15dílná dřevěná sada se pyšní dřevěným květináčem, do kterého se dá zasadit růžová květinka, která se dá po sestavení kdykoliv rozebrat i díky kvalitním dřevěným nůžkám ve tvaru modrého ptáčka. Součástí sady je také nádherný motýl, jehož dítě posadí na květinku. Stylová dřevěná skládačka prověří zručnost a šikovnost malých zahrádkářů, kteří se mohou těšit na hodiny plné skvělé zábavy. Stavebnici květiny navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zkušení řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na dřevěné sadě podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná květina s doplňky vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si zahrají hry na zahrádkáře, zasadí si vlastní květ, o který se mohou starat. Stavebnice je produktem nejvyšší kvality, hrou s dřevěnými doplňky si děti zlepšují jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Tato souprava okouzlí nejen děti, ale i dospělé, zkrášlí dětský pokojíček a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže se vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná stavebnice květ
  • 15dílná souprava s nůžkami a motýlem
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu11*10*18 cm
Celková výška18 cm
Rozměry balení12*8*17 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle15
Barvazelená
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.