Dřevěná koupelna Dovetail Bathroom Set Tender Leaf Toys 6dílná sada s komplet vybavením a doplňky

Popis produktu

Dřevěný nábytek do koupelny v domečku Dovetail je nadčasová sada nábytku a doplňků, která je vhodná pro každé dítě od 3 let, které potřebuje zařídit koupelnu v domečku pro panenky. Zařízení navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a ve spolupráci se zkušenými řemeslníky přinášejí dětem nádherně vypracované doplňky z prvotřídního dřeva. Bohatá 6dílná sada se pyšní pravým britským designem v jemných a zároveň sytých barvách, které vytvoří při hře na interiérové návrháře fantastickou atmosféru, plnou kreativní zábavy.

Malí designéři si koupelnu vybaví hlubokou vaničkou s deskou pro čtení knih, sprchovým koutem, realistickou toaletou s kotouči toaletního papíru, košem na prádlo, koberečkem s motivem velryby a samozřejmě nemůže chybět ani stěna se zrcadlem, umyvadlem a skříňkou s poličkami a doplňky. Prvotřídní kvalita malovaného zařízení do koupelny nadchne chlapce i dívky, zabaví je na dlouhá léta, je to skvělá volba k domečkům Tender Leaf Toys, které si mohou děti libovolně zařizovat podle svých představ. 

Malí designéři si s novým nábytkem užijí množství zábavy, přičemž objevují nové způsoby hraní a vylepšení, jak zařídit jednotlivé pokoje v domečku, a tak budou smysluplně trávit svůj volný čas. Interiérové návrhářství se pro děti stane oblíbenou činností, díky které se hravou formou přibližují světu dospělých, nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání a výsledek. S doplňky si vydrží hrát dlouhé hodiny, nábytek je promyšlený do nejmenších detailů a nese v sobě pravý britský design, který působí nesmírně útulně a domácky. Panenka není součástí balení.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná 6dílná sada doplňků a nábytku do koupelny
  • vhodné k dětským domečkům
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu25*15*15 cm
Celková výška15 cm
Rozměry balení27*10*22 cm
Celková délka25 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků6
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné