Dřevěná kuchyňka v šuplíku Kitchenette Tender Leaf Toys s hodinami pánvičkou a potravinami

Popis produktu

Dřevěná kuchyňka v šuplíku Kitchenette je nadčasová přenosná kuchyňka pro všechny děti od 3 let, kterou navrhli přední návrháři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Bleděmodrá kuchyňka s růžovými detaily působí opravdu útulně a tradiční britský design s jemnými, hřejivými barvami vytvoří v každém dětském pokojíčku neopakovatelnou atmosféru, která podnítí v dětech kreativitu a fantazii. Je vyhotovena z pevného a odolného dřeva, takže vydrží malým kuchařům dlouhá léta, využije ji i další generace dětí. Zahrají si s ní sourozenci a kamarádi, společně mohou vymýšlet a zkoušet nové recepty a rozvíjet své kuchařské umění.

Kuchyňka ze dřeva lze snadno složit a přenášet díky své nízké hmotnosti a rozměrům. Děti si ji mohou vzít kamkoliv s sebou – na výlet, návštěvy k prarodičům a kamarádům. Společně budou objevovat všechny přednosti kuchyňky – s otočným knoflíkem si zapnou varnou desku, na níž si v pánvi budou připravovat palačinku spolu s plátkem jahody, citronu nebo máty. Mlsné jazýčky si ji mohou dochutit medem a čokoládou, které jsou připraveny v praktických nádobkách. Při vaření se spolehnou na sadu dřevěného nářadí a k dispozici budou mít i kuchyňskou chňapku. Na kuchyňské stěně budou sledovat hodiny, aby věděly, kdy bude oběd hotový. Po chutném obědě si umyjí nádobí v praktickém voděodolném dřezu. Rozkládací kuchyňka se dá po hře složit a nezabírá mnoho místa, děti se učí pořádkumilovnosti.

Při výrobě bylo použito kvalitní ošetřené dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt prvotřídní kvality. Jemné linie kuchyňky v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Skládací kuchyňka s britským designem si získá nejen děti, ale i jejich rodiče, kteří budou nadšeni úrovní řemeslné výroby. Děti při hře s kuchyňkou a jejími doplňky objeví množství herních kombinací, budou mít svůj vlastní prostor na realizování svých kreativních nápadů. Při hraní na kuchaře si rozvíjejí i logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých a nabývají pocit zodpovědnosti. Rozměry kuchyňky jsou 29*25*26 cm.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • přenosná kuchyňka z prvotřídního dřeva
  • bohatá sada doplňků
  • voděodolný dřez
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu29*25*26 cm
Rozměry balení31*10*28 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...