Dřevěná kuchyňka s pecí na pizzu La Fiamma Grand Kitchen Tender Leaf Toys s bohatou výbavou a rozšířeným pultem 101 cm výška

Popis produktu

Dřevěná kuchyňka La Fiamma Grand Kitchen byla navržena špičkovými designéry značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a zabaví všechny malé kuchaře a kuchařky již od 3 let. Tradiční britský design s propracovanými detaily v kombinaci s jemnými barvami na kuchyňce vytvoří v dětském pokojíčku útulnou atmosféru a zároveň v dětech probouzí kreativitu a fantazii. Díky konstrukci z pevného a odolného dřeva vydrží malým kuchařům dlouhá léta, využije ji i další generace dětí. Výborně si s ní zahrají sourozenci a kamarádi, mohou vymýšlet a zkoušet nové recepty a rozvíjet své kuchařské dovednosti.

Kuchyňka je vybavena sporákem s otočnými knoflíky s mechanickým zvukem, 4 vařiči, velkým dřezem s kohoutkem s páčkami, pečicí troubou a praktickou skříňkou s dvířky, do které si mohou šéfkuchaři schovat tajné ingredience a přísady. Rozšířená část kuchyňky nabídne dětem množství úložného prostoru v podobě poliček a zásuvek a také skvělou pec na pizzu, díky které si děti zahrají na pizza specialisty. Bohatá sada doplňků obsahuje dřevěná polínka, pizzu, vajíčko, cibuli, sýr, žampion, parmazán, pánev, kuchyňské náčiní, misku, citron, 3 zasazené mrkvičky, kávovar, 2 šálky, 2 talíře, 3 magnetické nože, sůl.

Při výrobě bylo použito výhradně pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Jemné linie světlé kuchyňky v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svoji představivost a fantazii. Kuchyňka pro děti v sobě nese poselství pravého britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na které mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti při hře s kuchyňkou a jejími doplňky objeví spoustu herních kombinací, budou mít svůj vlastní prostor pro seberealizaci a kreativní činnost. Při hraní na kuchaře si rozvíjejí i logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasová kuchyňka z prvotřídního dřeva
  • bohatá sada doplňků
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • rozměry kuchyňky 100*32,5*101 cm
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu100*32,5*101 cm
Celková výška101 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost26,10 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.