Dřevěná kuchyňka s bylinkami Kitchen Range Tender Leaf Toys s magnetickou rybou, mikrovlnka a sporák se zvuky

Popis produktu

Nádherná dřevěná kuchyňka s bylinkami Kitchen Range od špičkových britských designérů Tender Leaf Toys je originální dárek pro všechny šikovné děti již od 3 let. Tradiční britský design s jemnými a propracovanými liniemi a syté, jemné barvy na kuchyňce ozdobí každý dětský pokojíček a v chlapcích a dívkách probouzejí kreativitu a fantazii. Díky konstrukci z pevného a odolného dřeva vydrží malým kuchařům dlouhá léta, využije ji i další generace dětí. Výborně si s ní zahrají sourozenci a kamarádi, mohou vymýšlet a zkoušet nové recepty a rozvíjet své kuchařské dovednosti. Kitchen Range představuje nadčasovou kuchyňku, která díky prvotřídnímu dřevěnému materiálu vytváří vztah mezi dětmi a přírodou.

Malí kuchaři a kuchařky si mohou v pekáči připravit magnetickou rybu, která se dá rozdělit na 2 části a nabídnout ji svým hostům s chutnou přílohou. Sporák se 4 vařiči dítě ovládá s otočnými knoflíky, které vydávají mechanický zvuk klikání. Vedle trouby se nachází skladovací prostor s 2 poličkami, ve kterých jsou ručně pletené koše. Dřez je vybaven kohoutkem se samostatně rozděleným ovládáním teplé a studené vody, přičemž mají děti k dispozici i dávkovač mýdla, se kterým se naučí dodržovat hygienu a umýt si ruce před každým vařením. Ve vrchní části kuchyňky se nachází mikrovlnka, v níž si děti zahřejí oběd, přičemž se mohou těšit na otočný knoflík ve tvaru ptáčka se zvukem klikání.

Na vedlejší poličce si děti uloží malované dózy na potraviny a 3 růžové talířky, které se dají jednoduše vložit do připravených otvorů. Pod mikrovlnkou jsou pevné háčky, na které si děti zavěsí sadu 4 kuchyňských pomůcek – chňapku, vařečku, obracečku a lopatku. Krásnou utěrku na nádobí s obrázkem kuchaře si pověsí přes věšák na boční straně kuchyňky. Na druhé straně je černá tabule, se kterou děti zažijí spoustu zábavy při kreslení a psaní receptů křídou (křída není součástí balení). Stylovou výbavu doplňují 3 dřevěné desky s malovanými bylinkami, které navozují při vaření originální atmosféru. Rozměry produktu jsou 67*33*92 cm, přičemž výška pracovní desky je 50 cm.

Při výrobě bylo použito výhradně pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Jemné linie světlemodré kuchyňky v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Kuchyňka pro děti v sobě nese poselství pravého britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti při hře s kuchyňkou a jejími doplňky objeví množství herních kombinací, budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci. Při hraní na kuchaře si rozvíjejí i logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • stylová kuchyňka z prvotřídního dřeva
  • bohatá sada doplňků
  • elegantní britský design
  • otočné knoflíky s mechanickým zvukem klikání
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • rozměry kuchyňky 67*33*92 cm
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu67*33*92 cm
Celková výška92 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení72*65*11 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost12,5 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.