Dřevěná kuchyňka s chlebem Home Kitchen Tender Leaf Toys s čajníkem, šálky a nádobím

Popis produktu

Stylová a moderně vypadající dřevěná kuchyňka Home Kitchen byla navržena špičkovými designéry značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a zabaví všech malé kuchaře a kuchařky již od 3 let. Tradiční britský design s jemnými a propracovanými liniemi a syté, jemné barvy na kuchyňce vytvoří v dětském pokojíčku útulnou atmosféru a zároveň v dětech probouzí kreativitu a fantazii. Díky konstrukci z pevného a odolného dřeva vydrží malým kuchařům dlouhá léta, využije ji i další generace dětí. Výborně si s ní zahrají sourozenci a kamarádi, mohou vymýšlet a zkoušet nové recepty a rozvíjet své kuchařské dovednosti.

Home Kitchen je skutečně nadčasovou kuchyňkou, která díky prvotřídnímu dřevěnému materiálu vytváří vztah mezi dětmi a přírodou. Kuchyňka s otočnými knoflíky je vybavena 2 vařiči, velkým dřezem s kohoutkem se samostatně rozděleným ovládáním teplé a studené vody, pečicí troubou a praktickou skříňkou s dvířky, do které si mohou šéfkuchaři poschovávat tajné ingredience a přísady. Bohatá sada doplňků obsahuje chléb, který si upečou v troubě, podnos na pečení (dá se jím přikrýt i dřez), sadu pomůcek s držadlem, růžové talířky a šálky, mýdlo, vzorovanou kuchyňskou utěrku a poličku s háčky na zavěšení nástrojů. Děti určitě potěší i retro čajník v krásné bílé barvě s růžovým držadlem, který působí opravdu stylově.

Při výrobě bylo použito výhradně pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Jemné linie světlemodré kuchyňky v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Kuchyňka pro děti v sobě nese poselství pravého britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti při hře s kuchyňkou a jejími doplňky objeví množství herních kombinací, budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost. Při hraní na kuchaře si rozvíjejí i logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasová kuchyňka z prvotřídního dřeva
  • bohatá sada doplňků
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • rozměry kuchyňky 52*24*65 cm
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu52*24*65 cm
Celková výška65 cm
Výška pracovní plochy38 cm
Rozměry balení51*14*41 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost7,4 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.