Dřevěná kuchyňka Pop Up and Pack Away Tender Leaf Toys 8dílná souprava s varnou deskou a dřezem

Popis produktu

Dřevěná kuchyňka Pop Up and Pack Away je fantastická přenosná kuchyňka pro chlapce i dívky od 3 let, kterou přímo ve Velké Británii navrhli špičkoví návrháři značky Tender Leaf Toys. Modrá kuchyňka působí útulným dojmem a tradiční britský design se sytými, hřejivými barvami vytvoří v každém dětském pokojíčku jedinečnou atmosféru, která podnítí v dětech kreativitu a fantazii. Je vyhotovena z pevného a odolného dřeva, takže vydrží malým kuchařům dlouhá léta, využije ji i další generace dětí. Zahrají si s ní sourozenci a kamarádi, společně mohou vymýšlet a zkoušet nové recepty a rozvíjet své kuchařské dovednosti.

Kuchyňka ze dřeva se dá jednoduše složit a nést jako kufřík díky své nízké hmotnosti a rozměrům. Děti si ji mohou vzít kamkoliv s sebou – na výlet, návštěvy k prarodičům a kamarádům. Společně budou objevovat všechny přednosti kuchyňky – s otočným knoflíkem si zapnou vařič, na kterém si v pánvi budou smažit vajíčko a průběžně ho kontrolují se sadou náčiní, dokud nebude hotové. Šéfkuchaři dochutí oběd pepřem nebo solí ze slánky, a po obědě mohou umýt pánev v praktickém dřezu. Nářadí se šňůrkami lze zavěsit ve vrchní části kuchyňky na zvlášť určené místo, a tak má dítě všechny pomůcky po ruce, učí se pořádkumilovnosti.

Při výrobě byly použity ty nejlepší materiály, díky kterým se dětem dostane do rukou produkt prvotřídní kvality. Jemné linie kuchyňky v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Kompaktní kuchyňka s britským designem si získá nejen děti, ale i jejich rodiče, kteří budou překvapeni nejvyšší úrovní řemeslné výroby. Děti při hře s kuchyňkou a jejími doplňky objeví množství herních kombinací, budou mít svůj vlastní prostor na realizování svých kreativních nápadů. Při hraní na kuchaře si rozvíjejí i logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých a nabývají pocit zodpovědnosti.

Cíllem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • přenosná kuchyňka z prvotřídního dřeva
  • 9dílná souprava
  • součástí trouba na pečení, varná deska
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu29*25*26 cm
Celková výška29 cm
Rozměry balení31*10*28 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků8
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné