Dřevěná kuchyňka Grand Kitchen Tender Leaf Toys 10 doplňků s mikrovlnkou a hodinami

Popis produktu

Dřevěná kuchyňka Grand Kitchen byla navržena designéry značky Tender Leaf přímo ve Velké Británii a potěší chlapce i dívky již od 3 let. Tradiční britský design s jemnými a propracovanými liniemi a syté, hřejivé barvy na kuchyňce působí na děti nesmírně útulným dojmem a zároveň v nich probouzejí kreativitu a fantazii. Díky konstrukci z pevného a odolného dřeva vydrží malým kuchařům dlouhá léta, využije ji i další generace dětí. Výborně si s ní zahrají sourozenci a kamarádi mohou vymýšlet a zkoušet nové recepty a rozvíjet své kuchařské dovednosti.

Grand Kitchen je výbornou volbou pro děti, kterým chtějí rodiče dopřát nadčasovou kuchyňku z prvotřídního dřeva, díky které si vytvářejí pozitivní vztah s přírodou. Originální kuchyňka s otočnými knoflíky je vybavena mikrovlnkou, kuchyňskými hodinami, voděodolným dřezem, pečicí troubou a praktickou skříňkou s textilním závěsem, kde si mohou schovat všechny tajné ingredience a přísady mistra kuchaře. Bohatá 10dílná sada doplňků obsahuje také kvalitní utěrku, kterou si zavěsí na držadlo, hrnec s pokličkou, pánev na pečení, usmažené vajíčko, láhve s omáčkami a dřevěné nádobí, které se dá zavěsit na háčky.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Jemné linie kuchyňky v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Kuchyňka pro děti v sobě nese poselství jedinečného britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti při hře s kuchyňkou a jejími doplňky objeví množství herních kombinací, budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost. Při hraní na kuchaře si rozvíjejí i logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasová kuchyňka z prvotřídního dřeva
  • 10 doplňků
  • součástí je i mikrovlnka, trouba a kuchyňské hodiny
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu78*35*93 cm
Celková výška93 cm
Rozměry balení100*45*10 cm
Celková délka78 cm
Dílky puzzle10
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.