Dřevěná kuchyňka My first Mademoiselle Cooker Janod s otočnými knoflíky růžová od 3 let

Popis produktu

Dětská dřevěná kuchyňka My First Mademoiselle Cooker Janod v růžové barvě je úžasně propracovaná hračka pro děti od 3 do 6 let. Dřevěná kuchyňka pro vaši holčičku se dvěma plotýnkami, otočnými knoflíky a dřezem. Vestavěnou součástí kuchyňky jsou také nástěnné hodiny, věšák na vařečky, tabulka na psaní a otevírací skříňka ve spodní části. Této krásné hračce určitě neodolá žádná malá milovnice jídla a vaření. Děti si mohou vymýšlet vlastní recepty, zahrát si na šéfkuchaře nebo prostě navařit něco dobrého pro svou milovanou rodinku. Kuchyňka má ideální výšku 67 cm.

Dětská kuchyňka rozvíjí dětskou fantasii, kreativitu a prědstavivost. Děti se díky hraní s kuchyňkou přibližují světu dospělých a zjistí, co obnáší život kuchaře. Dětská kuchyňka je nadčasová kuchyňka, kterou si zamilují všechny děti a díky své kvalitě vydrží spoustu let jako nová. Ke kuchyňce je možné dokoupit různé doplňky. Kuchyňka stojí na 4 pevných dřevěných nožách a ve spodní části má dostatek úložného prostoru pro malé kuchaře. Celkové rozměry dětské kuchyňky jsou 50*31*67 cm. 

Značka Janod je zabývá vývojem dětských dřevěných hraček. Díky dřevěným hračkám Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, kreativita a fantazie. Hračky značky Janod se vyznačují vysokou bezpečností, kvalitou, edukativním charakterem a neměly by chybět v žádném dětském pokojíčku.

Vlastnosti

  • moderní francouzský design
  • vhodná pro děti od 3 do 6 let
  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*31*67 cm
Celková výška67 cm
Výška pracovní plochy41 cm
Celková délka50 cm
MechanickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.