
| Věk | Od 3 let |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 80*34*82 cm |
| Celková výška | 82 cm |
| Rozměry balení | 16*57*35 cm |
| Celková délka | 80 cm |
| Na baterii | Ano |
| Elektronické | Ano |
| Zvukové | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...