Dřevěná kuchyňka Small Table Kitchen Eichhorn přenosná se zvukem a 6 doplňky

Popis produktu

Dřevěná kuchyňka Small Table Kitchen od německé značky Eichhorn představuje vynikající dárek pro malé kuchaře a kuchařky již od 3 let. Přenosná dětská kuchyňka působí nadčasově, ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří v něm veselou a radostnou atmosféru. Je vyrobena z prvotřídních dřevěných materiálů, díky čemuž je velmi pevná a odolná. Otočitelné knoflíky na sporáku dokáží vydávat mechanický zvuk, takže se děti mohou těšit na realističtější zážitek při hře na šéfkuchaře. S kuchyňkou Eichhorn se zabaví na dlouhá léta, potěší i další generace.

Kuchyňka ze dřeva je vybavena dřezem s kohoutkem, varnou deskou, hodinami a háčky pro zavěšení kuchyňského nářadí. Designová kuchyňka v jemných barvách disponuje také dostatečným úložným prostorem, děti si po hře mohou uklidit všechny doplňky do spodní části se zasouvacím víkem. Kuchyňku lze snadno přenášet, děti si ji mohou vzít na návštěvy ke kamarádům. Její součástí je 6dílná sada doplňků, ve které se nachází vidlička, lžička, hrnec, pánev a solnička s pepřenkou. 

Rozměry dřevěné kuchyňky jsou 40*35*31cm. Děti se při hře na kuchaře přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti a učí se zacházet s kuchyňským nářadím. Zlepšují si jemnou motoriku, logické myšlení, vymýšlejí si vlastní herní kombinace. Klasický vzhled kuchyňky z přírodního materiálu přibližuje děti k přírodě, vytváří si k ní pozitivní vztah, formuje se jejich osobnost a individualita.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn dětem ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná kuchyňka s mechanickým zvukem
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 3 let

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu40*35*31cm
Rozměry balení11*44*35 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,7 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.