Dřevěná kuchyňka Cherry Pie Tender Leaf Toys Creative Play 9dílná souprava s varnou deskou dřezem a doplňky

Popis produktu

Dřevěná kuchyňka Grand Kitchen je vynikající hračka pro chlapce i dívky od 3 let, a přímo ve Velké Británii ji navrhli špičkoví návrháři značky Tender Leaf.  Růžová kuchyňka na děti působí nesmírně útulně, tradiční britský design s jemnými a propracovanými liniemi, v kombinaci se sytými, hřejivými barvami vytvoří v domácnosti kouzelnou atmosféru, která podnítí v dětech rozvoj kreativity a fantazie. Díky konstrukci z pevného a odolného dřeva vydrží malým kuchařům dlouhá léta, využije ji i další generace dětí. Zahrají si s ní sourozenci a kamarádi, společně mohou vymýšlet a zkoušet nové recepty a rozvíjet své kuchařské dovednosti.

Cherry Pie je skvělou volbou pro děti, kterým chtějí rodiče dopřát nadčasovou kuchyňku z prvotřídního dřeva, díky které si vytvářejí pozitivní vztah s přírodou. Originální kuchyňka s otočnými knoflíky je vybavena pečicí troubou, varnou deskou, dřezem, poličkou a praktickou skříňkou s textilním závěsem, do které si mohou schovat kuchyňské nářadí a doplňky. Bohatá 9dílná sada doplňků obsahuje také hrnec s pokličkou, různé dózy s barevnými kuchyňskými obrázky, chňapku a sadu nářadí, která se dá zavěsit na háčky na stěně kuchyňky.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Jemné linie kuchyňky v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Kuchyňka pro děti v sobě nese poselství pravého britského designu, který si získá nejen děti, ale i jejich rodiče, kteří budou překvapeni nejvyšší úrovní řemeslné výroby. Děti při hře s kuchyňkou a jejími doplňky objeví množství herních kombinací, budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost. Při hraní na kuchaře si rozvíjejí i logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasová kuchyňka z prvotřídního dřeva
  • 9dílná souprava
  • součástí trouba na pečení, varná deska
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu43*25*65 cm
Celková výška65 cm
Rozměry balení68*35*10 cm
Celková délka43 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...