Dřevěná kravička Pull Along Janod na tahání se zvukem od 12 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěná kravička na tahání Pull Along je pěkná dřevěná hračka vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Hračka na tahání má krásné bílo-růžové barevné provedení se šňůrkou, na níž je zavěšený kvítek. Dětičky si hračku mohou díky šňůrce pohodlně uchopit a vydat se na dobrodružnou cestu po okolí. Kravička má rozměry 13*7*9,5 cm, děti si ji tak mohou zabalit i na dovolenou nebo výlet, při tahání vydává zvuky. Kolečka hračky jsou vyrobena z gumového materiálu a tak je zajištěna plynulá jízda na jakémkoliv povrchu. Děti si prostřednictvím tahací hračky rozvíjejí motoriku rukou, poznávají barvy a tvary, je to ideální společník na hraní si venku na čerstvém vzduchu. Dřevěná tahací hračka je nadčasová, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Jemný povrch, pestré barvy a jedinečný design zaručí, že se vaše ratolesti s kravičkou Janod nikdy nebudou nudit. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neodštěpovalo, Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Francouzská společnost Janod je známá pestrou nabídkou originálních dřevěných hraček s francouzským designem. Hračky tohoto výrobce jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že si děti hrají a baví se v naprosto bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dřevěná hračka na tahání – kravička
 • při pohybu vydává zvuky
 • rozměry 13*7*9,5 cm
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost
 • děti se učí poznávat barvy, tvary
 • skvělá na procházky venku, aby se děti nenudily
 • má pestré barvy na zaujetí děťátka
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu13*7*9,5 cm
Rozměry balení14,5*8,5*14 c m
Hmotnost0,3 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.