Dřevěná koloběžka tříkolová Wooden Scooter Smoby skládací a výškově nastavitelná od 3 let

Popis produktu

Dřevěná tříkolová koloběžka Wooden Scooter od renomovaného francouzského výrobce Smoby je originální a nadčasová tříkolová koloběžka, vhodná pro chlapce i dívky od 3 let. Koloběžka je vyhotovena v moderní černo-zelené barevné kombinaci. Tříkolová koloběžka je díky svému celokovovému rámu a stabilnímu tříkolovému systému jako stvořená pro malé závodníky, kteří se na ni mohou bez obav spolehnout. Široká nášlapná část koloběžky je vyrobena z kvalitního a odolného dřeva, s protiskluzovým povrchem a nápisem Smoby.

Koloběžka Wooden Scooter se dá v případě potřeby jednoduše složit, takže se vejde do auta a můžete ji svému dítěti vzít na výlet. Řídítka s protiskluzovými držadly jsou výškově nastavitelná, přičemž se dají nastavit do maximální výšky 70 cm. Kolečka na koloběžce jsou gumová, nabízejí tichý chod a navíc jsou chráněna proti proražení, popřípadě se dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nová. Celkové rozměry koloběžky jsou 62*32*70 cm. Koloběžka má nosnost 20 kg. Koloběžka se vyznačuje schopností růst spolu s vaším dítětem, které s ní zažije spoustu zábavy a radostných chvil, takže ho rozhodně tak brzy neomrzí.

Moderní koloběžka se třemi kolečky je mnohem stabilnější, bezpečnější a pohodlnější než klasická koloběžka. S koloběžkou se děti učí udržovat rovnováhu, rozvíjejí pohybové dovednosti a motoriku. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti tráví více času na čerstvém vzduchu. Zároveň si děti trénují i postřeh a reflexy. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky mají oblé hrany, aby byly děti během veselých her chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu62*32*70 cm
Celková výška70 cm
Celková délka62 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.