Dřevěná kolébka pro panenku Babycat Janod s peřinkou

Popis produktu

Janod dřevěná kolébka Babycat je krásná dřevěná hračka na péči o panenku. Je vhodná pro holčičky od 3 do 6 let. Dřevěná kolébka je ideální hračka pro dívky, které se rády hrají s panenkami a starají se o ně jako o své vlastní děti. Dívky kolísáním panenek v dřevěné kolébce získávají jistý pocit zodpovědnosti, cítí se jako opravdové maminky. Dětská kolébka má něžnou růžovou barvu, přichází s peřinkou pro panenky. Rozměry kolébky pro panenky jsou 40*28*25 cm. Kolébka pro panenky je nadčasová dřevěná hračka, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Její jedinečný design, provedení a poutavé barvy zaručí, že se s ní rádo zahraje každá holčička. Je to také skvělý doplněk do dívčího dětského pokoje.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Používáním mini dřevěného nábytku a péčí o své panenky se navíc dívky přibližují světu dospělých. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Francouzská společnost Janod je známá vývojem originálních dřevěných hraček s francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu značky Janod dokazuje i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná kolébka pro panenky s peřinkou
  • v dívčí růžové barvě
  • rozměry 40*28*25 cm
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 3 do 6 let
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí jemnou motoriku, hmatovou citlivost
  • děti se přibližují světu dospělých
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • výjimečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu40*28*25 cm
Vhodné pro panenkudo 36 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...