Dřevěná knížka Janod Dobrodružství malého vlka od 12 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěná knížka Dobrodružství malého vlka je nádherná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Dřevěná knížka - leporelo je skvělý dárek pro nejmenší děti. Ukrývá v sobě příběh malého vlka jménem Leo a jeho plyšové ovečky, kteří spolu na 4 stranách zažívají všelijaké příhody. Káča Leo se vybere na procházku k vodě, kde svou oblíbenou plyšovou hračku ztratí, ale nakonec ji najde a vypráví jí svou oblíbenou pohádku. Knížka pro nejmenší děti má veselé pestré barvy a krásné obrázky, které upoutají každé děťátko. Dřevěná knížka pro děti se dá využít k uspání děťátka, ale poslouží i při prvních pokusech nejmenších dětí o vymýšlení vlastních pohádek. Dřevní hračka pro děti je nadčasová, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby na něm nevznikaly třísky. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Díky barevným obrázkem a vymýšlením pohádkových příběhů se rozvíjí i fantazie dětí.

Janod je francouzská firma zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček, které jsou hravé a rozvíjejí inteligenci dětí. Jsou to hračky s francouzským designem, které mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu značky Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná knížka - leporelo
  • o vlkovi jménem Leo a jeho plyšové hračce
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost, fantazii
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • unikátní francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12,5*12,5*12,5 cm
Rozměry balení20*4*20 cm
Hmotnost0,33 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...