Dřevěná knihovna pro děti Forest Bookcase Tender Leaf Toys se 4 poličkami

Popis produktu

Dřevěná knihovna pro děti Forest Bookcase je vynikajícím doplňkem do dětského pokojíčku a potěší chlapce i dívky od 3 let. Nádhernou knihovnu navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf přímo ve Velké Británii. Knihovna v jemné béžové a tyrkysové barvě je vyhotovena z prvotřídního dřeva, přičemž obsahuje 4 poličky, do kterých si dětičky mohou uložit knihy různých velikostí. Otevřená knihovna s pravým britským vzhledem, který v dětském pokoji působí nesmírně útulně, upoutá nejen děti, ale i dospělé, je to nadčasový nábytek, který potěší i další generace dětí. Knihovna je ozdobena krásným bílým zajíčkem, přičemž se na boční straně knihovny nachází figurka ptáčka, vytvářející originální spojení s přírodou.

Dětská knihovna zkrášlí každý pokojíček, je to produkt nejvyšší kvality, díky kterému se ve vašich dětech probudí zájem o literaturu, přičemž se dá zkombinovat s dalším nábytkem a doplňky od Tender Leaf. Malí čtenáři se budou těšit z každé nové knížky, kterou dostanou od rodičů a příbuzných, a pěkně si je mohou ukládat do své vlastní knihovny. Knihy jsou pro vývoj dítěte nesmírně důležité, a díky stylové dřevěné knihovně budou mít vaši nejmenší své oblíbené knihy na jednom místě. Pevná a stabilní knihovna s britským designem má jemné linie a hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva, bezpečného pro každé dítě. Na její výrobě se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi.

Knihovna ze dřeva pomáhá v kombinaci s knížkami dětem s rozvíjením fantazie a představivosti, koncentrace a soustředěnosti. Využijí ji i sourozenci, každý může mít vlastní poličku a budou si povídat o každé přečtené knížce. Tímto způsobem si zlepšují paměť, bez problémů si zapamatují nové informace, přirozenou a hravou formou. Díky knihám se rozvíjí i zdravá dětská zvědavost, učí se dívat na věci svým vlastním, jedinečným způsobem. Rozměry produktu jsou 84*12*108 cm.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná knihovna pro děti
  • 4 poličky různých výšek
  • bez knih a doplňků
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu84*12*108 cm
Celková výška108 cm
Rozměry balení109*45*5 cm
Celková délka84 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.