Dřevěná kavárna Ptačí hnízdo Bird's Nest Café Tender Leaf Toys s vypracovanými doplňky a nálepkami

Popis produktu

Dopřejte svým dětem vlastní originální kavárničku. Dřevěná kavárna Ptačí hnízdo byla navržena designéry značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a potěší chlapce i dívky již od 3 let. Tradiční britský design s jemnými a propracovanými liniemi a syté, hřejivé barvy na kavárně působí na děti útulným dojmem a zároveň v nich probouzejí kreativitu a fantazii. Díky konstrukci z pevného a odolného dřeva vydrží kavárna šikovným baristům po dlouhá léta, využije ji i další generace dětí. Výborně si s ní zahrají sourozenci a kamarádi mohou vymýšlet a zkoušet nové chutě a rozvíjet své dovednosti při přípravě té nejlepší kávy.

Bird's Nest Café je výbornou volbou pro děti, které si rády hrají hry na různá povolání. Kavárna ze dřeva je vyrobena z prvotřídního dřeva, díky čemuž si děti zahrají s přírodním materiálem. Kavárna je vybavena bohatou sadou doplňků, mezi nimiž se nachází panini toaster, 5 kávových kapslí, džbánek na mléko, 2 šálky, nožík, vidlička, lžička, kostky cukru, malé talířky pod šálky, různé polevy, sendvič, pekárenské výrobky, koláčky a děti, které zbožňují čaje, najdou 3 čajové textilní sáčky. Knoflíky ve tvaru ptáčků vydávají při otáčení mechanický zvuk klikání a hra tak působí ještě reálněji. Kavárnička disponuje dostatečným úložným prostorem, spolu se zásuvkami, je přístupná z obou stran a je vyzdobena krásnými nápisy a obrázky ptáčků a různých pochoutek, ze kterých si zákazník může vybrat. Malí baristé se naučí pracovat s kavárenskými pomůckami a naplno se baví.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Jemné linie kavárničky v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Kavárna pro děti v sobě nese poselství jedinečného britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti při hře s kavárnou a její doplňky získávají prostor na seberealizaci a kreativní činnost. Při hraní na baristy si rozvíjejí i logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých. Rozměry kavárny jsou 51*14*28 cm.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

 • nadčasová kavárna z prvotřídního dřeva
 • bohatá sada doplňků
 • přístupná z obou stran
 • knoflíky s mechanickým zvukem klikání
 • množství úložného prostoru
 • elegantní britský design
 • vícegenerační hračka
 • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
 • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
 • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
 • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu51*14*28 cm
Rozměry balení52*16*31 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.