Dřevěná hrazda Baby Gym Eichhorn pro nejmenší od 3 měsíců

Popis produktu

Dřevěná hrazda Baby Gym od špičkového německého výrobce Eichhorn je skvělá hračka pro všechna miminka od 3 měsíců. Nádherná hrazda pro nejmenší je vyrobena z prvotřídního bukového dřeva, díky čemuž je velmi pevná a stabilní. Nadčasový přírodní vzhled v kombinaci s veselými barvami rozjasní a rozveselí každý pokojíček, děti si budou hrát v útulné a příjemné atmosféře. Těšit se mohou na různé aktivity, které je zabaví na dlouhou dobu. Prozkoumají dřevěného zajíčka s plyšovými oušky, zahrají si s barevnými kroužky a kuličkami, učí se poznávat nové tvary a barvy. Při hře jim mohou rodiče vyprávět veselé příběhy ze života nezbedného zajíčka, díky čemuž budou mít ještě radostněji zážitky.

Hračky na hrazdičce zaujmou chlapce i dívky, nabídnou jim skvělé aktivity pro rozvíjení jejich motorických a kognitivních schopností. Materiál, použitý při výrobě, splňuje přísná kritéria a standardy, aby si miminka hrála v maximálně bezpečných podmínkách. Pestré a jasné barvy na hračkách jsou přizpůsobeny pro potřeby vašich nejmenších, které se naučí rychleji rozpoznávat jednotlivé barvy spektra. Už od útlého věku si rozvíjejí prostorové vidění, logické myšlení, fantazii a představivost. S dřevěnou hrazdou Eichhorn vytvoříte vašim dětem oblíbený herní koutek, ve kterém stráví dlouhé hodiny. Rozměry produktu jsou 46*56*42 cm.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 3 měsíců
PůvodNěmecko
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...