Dřevěná tradiční hračka Cadet Roussel Cup & Ball Janod #VALUE! od 7 let

Popis produktu

Janod dřevěná hračka Cadet Roussel Cup & Ball je pěkná dřevěná hra vhodná pro děti od 7 let. Dřevěná hračka má ideální rozměry 6*6*12 cm, děti si ji tedy mohou sbalit i na výlety nebo jiné dlouhé cesty. Podstatou této barevné hračky je dostat míček po vyhození do vzduchu zpět do dřevěného pohárku. Míček je s pohárkem spojený šňůrkou. Děti si při hře trénují jemnou motoriku, mechanickou zručnost, koncentraci a také trpělivost. Je zárukou dlouhých hodin zábavy pro všechny věkové kategorie. Dětská hračka ze dřeva je nadčasová, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky a doplňky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je renomovaná francouzská společnost zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu této francouzské značky dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • tradiční hračka ze dřeva - míček v skleničce
  • 5 různých barev
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 7 let
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí jemnou motoriku, hmatovou citlivost, mechanickou dovednost, trpělivost a koncentraci
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • výjimečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 7 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu6*6*12 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...