Dřevěná veverka s oříšky Janod hra na rovnováhu od 18 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěná veverka s oříšky - hra na rovnováhu je pěkná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 18 do 36 měsíců. Dřevěná hračka má pestré barvy, ve velké míře ovlivňuje vývin dětí. Úkolem dětiček je poskládat na záda veverky co nejvíce oříšků, aby během dlouhé zimy nebyla hladová. Při této hře je potřebná trpělivost a koncentrace, aby se oříšky nezhroutily. Děti musí zkoušet všelijaké způsoby na udržení rovnováhy, rozvíjí se motorika rukou a pohybové dovednosti. Hračka ze dřeva poslouží i na učení se barev a poznávání tvarů. Když se děti ve hře zlepší, mohou si stopovat čas a dřevěná hra pro děti se stane ještě zábavnější a zajímavější, hrát se může celá rodina. Dřevěná hra na rovnováhu je nadčasová hračka, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Vymýšlením pohádkových dobrodružství se také rozvíjí dětská fantazie. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu bude hračka Janod dlouho oblíbeným společníkem vašich dětí. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Francouzská společnost Janod je známa rozmanitou nabídkou originálních dřevěných hraček s francouzským designem. Hračky tohoto výrobce jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Kvalitu Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná veverka s oříšky
  • hra posilující koncentraci a trpělivost
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí dětskou motoriku, pohybové dovednosti
  • děti se učí poznávat barvy, tvary
  • má pestré barvy na zaujetí děťátka
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu24*3,5*20 cm
Rozměry balení23,5*10*18 cm
Hmotnost0,85 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...