Dřevěný strom Janod s veverkami a zvukem od 12 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěný strom s veverkami je nádherná dřevěná hračka vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Stromeček, veverky i barevné oříšky jsou z kvalitního dřeva s jemným povrchem, celá hračka má rozměry 35*17*41,5 cm. Dřevěná hračka v sobě skrývá pohádkový příběh o veverky, které si na zimu shromáždili oříšky a mají je ukryté v trávě pod stromem. Úkolem dětí je zabavit veverky ve volném čase tak, že jim budou házet oříšky a ty se budou kutálet dolů po stromečku až do trávy, přičemž jim budou vesele cinkat zvonky. Dětská hračka ze dřeva pomáhá dětem rozvíjet pohybové dovednosti, učí se o barvách a tvarech, zvonky pomáhají při vývinu sluchu. Dětský dřevěný stromek s veverkami je nadčasová hračka, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Vymýšlením pohádkových dobrodružství se také rozvíjí dětská fantazie. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu bude pohádkový stromeček dlouho oblíbeným společníkem vašich dětí. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Francouzská společnost Janod je známa pestrou nabídkou originálních dřevěných hraček s francouzským designem. Hračky tohoto výrobce jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Kvalitu Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěný stromek s veverkami a rolničkami
  • rozměry 35*17*41,5 cm
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodný pro děti od 12 do 36 měsíců
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí dětskou motoriku, koncentraci, fantazii
  • děti se učí poznávat barvy, tvary
  • má pestré barvy na zaujetí děťátka
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu35*17*41,5 cm
Celková výška41.5 cm
Rozměry balení31*17,5*41,5 cm
Hmotnost1,38 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...