Dřevěná hra na rybáře Fishing Game Eichhorn magnetická 19 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěná hra na rybáře Fishing Game od německé značky Eichhorn představuje vynikající dárek pro všechny šikovné děti od 2 let, které si chtějí vyzkoušet lov rybiček. Těšit se mohou na velkou dřevěnou ohrádku ve tvaru vln vyzdobenou motivem podmořského světa. Do ohrádky si vloží magnetické rybičky, které se snaží postupně vylovit s praktickou dřevěnou udicí s lankem, na jehož konci je magnet. Tato skvělá hra prověří dovednost dětí při hře na rybáře, trénují si jemnou motoriku, a přesnost. Sada obsahuje 16 rybiček a 2 udice, takže se při hře na rybáře zabaví najednou několik dětí a závodí, kdo z nich vyloví rybičky z vody nejrychleji.

Německý design a syté barvy dřevěných hraček podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzí zdravou dětskou zvědavost. Hra s magnetickými rybičkami je pro děti příjemným relaxem, přičemž se učí objevovat prostor kolem sebe, zkoumají nové věci. Zlepšují si logické myšlení, prostorové vidění, při hře na rybáře se přibližují světu dospělých. Precizně zpracované díly dřevěné hry zaručují dětem při hře bezpečnost.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám moderní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.