Dřevěná hra Boccia Outdoor Eichhorn s 8 míči

Popis produktu

Dřevěná hra Boccia Outdoor od německé značky Eichhorn je vynikající hra, se kterou se pobaví všechny děti již od 3 let. Známou hru Boccia tvoří 8 dřevěných míčů o průměru 6 cm, které se děti snaží hodit co nejblíže malé kuličce, která představuje cíl házení. Dřevěné koule jsou zabaleny v praktickém sáčku, dají se snadno přenášet, vezmete je na výlet i na dovolenou. Hra Boccia by se měla hrát na rovné a měkké ploše, ideálně na trávníku či pískovišti. Dítě si zkouší svoji obratnost a dovednost, snaží se hodit více svých míčů blíže k malému míčku než soupeř.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, takže děti se výborně zabaví s produktem nejvyšší kvality. Jemný, pečlivě ošetřený povrch míčů poskytne dětem při hře ten nejlepší zážitek. Boccia si mohou zahrát se svými sourozenci, kamarády, ale i rodiči. Procvičí si jemnou motoriku, prostorové vidění a získávají zdravé sebevědomí při každé vyhrané hře. Při manipulaci s dřevěnými míčky si dítě také vytváří pozitivní vztah k přírodě.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Balení v kartonu A/NAno
Průměr60 mm
Notepre 1-4 hráčov
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.