Dřevěná houpačka s ptáčky Rocking Baby Bird Tender Leaf Toys 6 ptáků a 5 vajíček od 18 měs

Popis produktu

Dřevěná houpačka s ptáčky Rocking Baby Bird je krásná hračka pro všechny děti již od 18 měsíců, na jejímž vývoji se podíleli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Na dřevěné houpačce s obrázky lístečků si mohou dětičky houpat 6 barevných ptáčků, spolu s 5 vajíčky a dávat pozor, aby nepopadala. Děti si s touto skvělou hračkou vyzkouší svou zručnost, jemnou motoriku a tříbí si pohotovost, prostorové vidění a rychlé reflexy.

Dřevěná houpačka je vyrobena z pečlivě zpracovaného dřeva a jemné linie v kombinaci se sytými barvami působí na děti uklidňujícím dojmem a zároveň v nich probouzejí fantazii a představivost. Hračka ze dřeva okouzlí děti pravým britským designem a na její výrobě se podíleli i zkušení řemeslníci, kteří si dali záležet na každém jednom detailu. Jednotlivé tvary a barvy působí nadčasově, nesou v sobě vlastní hlubokou myšlenku, v dětech se probouzí estetické cítění a vytváří při hře neopakovatelnou atmosféru. Množství herních možností zabaví vaše nejmenší na dlouhé roky, přičemž poslouží i dalším generacím dětí.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná houpačka s ptáčky a vajíčky
  • kvalitní hračka pro všestranný rozvoj dětí
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 18 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu18*7*3 cm
Celková výška18 cm
Rozměry balení23*4*23 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle12
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.