Dřevěná houpačka Plank Swing Outdoor Eichhorn přírodní 140–210 cm délka 40*14 cm a 60 kg nosnost

Popis produktu

Dřevěná houpačka Plank Swing Outdoor od německého výrobce Eichhorn potěší všechny chlapce a dívky již od 3 let. Přírodní houpačka je vyrobena z prvotřídního březového dřeva a pevného lana, jehož délka se dá nastavit v rozmezí od 140 do 210 cm. Maximální nosnost houpačky je 60 kg a klasické ploché sedadlo má rozměry 40*14 cm. Houpačka se dá připevnit v zahradě na strom či prolézačku, je testována a certifikována německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, takže děti se výborně zabaví s produktem nejvyšší kvality. Jemný, pečlivě ošetřený povrch houpačky z přírodního dřeva, poskytuje dětem ten nejlepší zážitek při houpání. Houpání se na dětské houpačce představuje skvělou zábavu pro každé dítě už od útlého dětství. Chlapci i dívky se učí udržovat rovnováhu a stabilitu, při houpání si procvičí svaly na rukou i nohou. Klasická houpačka Eichhorn je skladná, snadno ji s sebou vezmete i na výlet či dovolenou.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu40*14 cm
Celková výška140 - 210 cm
Rozměry balení6*42*17 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,82 kg
Nosnost60 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.