Dřevěná houpačka Wooden Baby Swing Outdoor Eichhorn přírodní 140–210 cm délka 30*30 cm sedadlo 20 kg nosnost od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná houpačka Wooden Baby Swing Outdoor od německého výrobce Eichhorn je vynikající dárek pro chlapce a dívky již od 12 měsíců. Přírodní houpačka je vyrobena z prvotřídního březového dřeva a pevného lana, jehož délka se dá nastavit v rozmezí od 140 do 210 cm. Maximální nosnost houpačky je 20 kg a její sedadlo má rozměry 30*30 cm. Pevná dřevěná konstrukce s vysokou ohrádkou poskytuje dětem při houpání vysokou stabilitu. Houpačka se dá připevnit v zahradě na strom či prolézačku, je testována a certifikována německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, takže děti se výborně zabaví s produktem nejvyšší kvality. Jemný, pečlivě ošetřený povrch houpačky z přírodního dřeva, poskytuje dětem ten nejlepší zážitek při houpání. Houpání se na dětské houpačce představuje skvělou zábavu pro každé dítě už od útlého dětství. Chlapci i dívky si při houpání procvičují celé tělo, učí se udržovat rovnováhu a stabilitu. Houpačka Eichhorn je skladná, snadno ji s sebou vezmete i na výlet či dovolenou.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu30*30 cm
Celková výška140 - 210 cm
Rozměry balení11*31*31 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,15 kg
Nosnost20 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.