Dřevěná farma s traktorem Little Barn Tender Leaf Toys 17 doplňků s postavičkami a zvířátky

Popis produktu

Nádherná dřevěná farma s traktorem Little Barn od špičkových designérů značky Tender Leaf byla navržena ve Velké Británii a je skvělým dárkem pro všechny děti od 3 let. Tradiční dřevěná farma v britském stylu přichází v praktickém kufříku se šňůrkou na nošení pro snadné přenášení a dá se rychle rozložit. Chlapci i dívky budou překvapeni bohatou sadou 17 doplňků, mezi nimiž najdou barevný traktor, zvířátka, stromeček, kukuřici, dýně, ohrádku, slámu a krásný větrný mlýn. Nechybí ani dřevěné postavičky veselého farmáře a jeho ženy, kteří se starají o každodenní chod farmy. Všechny doplňky se dají složit na vrata stodoly, která se dají z přední části kufříku jednoduše vyjmout a rozložit, přičemž mají z druhé strany krásné ilustrace, znázorňující malebné okolí farmy.

Při výrobě bylo použito výhradně pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Originální design farmy, realistické provedení s nápisem Little Barn a krásný obrázek slepičky s vajíčky v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Farma pro děti v sobě nese poselství originálního britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti si zahrají na farmáře, objevují množství herních kombinací, vymýšlejí si své vlastní farmářské příběhy a rozvíjejí svůj vztah k přírodě a zvířátkům. Budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná farma s traktorem
  • 17dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf
  • vhodné od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu27*13*26 cm
Celková výška26 cm
Rozměry balení28*14*28 cm
Celková délka27 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků17
Barvačervená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné