Dřevěná farma se zvířátky Farm Eichhorn s 2 budovami a stájí 20 dílů

Popis produktu

Velká dřevěná farma se zvířátky Farm od německé značky Eichhorn je vynikající dřevěná hračka z bukového dřeva, která potěší malé farmáře a farmářky již od 3 let. Na dřevěné hrací desce o rozměrech 36*51 cm se chlapci a dívky naučí starat se o vlastní hospodářství se zvířátky. K dispozici budou mít venkovský domek s červenou střechou, otevíratelnými okenicemi a dveřmi, stáj pro zvířata a dřevěné ploty, které umístí kolem hranic dvora. Děti se výborně zabaví při krmení selat, kraviček, koníka, hříbat a kachen, přičemž jim může pomoci i malovaná figurka farmářky. Povrch venkovského dvora je ozdoben obrázky květin, zahrádkou, chodníkem, senem na krmení a také velkým rybníkem, takže působí velmi realisticky.

Německý design a precizně zpracované díly podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Špičková dřevěná farma vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se společně baví při hře na farmáře, přibližují se světu dospělých, manipulací s malovanými figurkami si zlepšují jemnou motoriku a představivost. S farmou Eichhorn budou děti každý den objevovat nové herní možnosti a vytvářet si blízký vztah k přírodě. Nádherné barvy rozvíjejí v dětech estetické cítění, nabírají sebevědomí, učí se spoléhat samy na sebe. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • velká dřevěná farma
  • 20 doplňků
  • malované dřevěné figurky farmářky a zvířátek
  • 2 budovy a ploty
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu36*51 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.