Dřevěná farma se zvířátky velká Farmyard Eichhorn se dvěma budovami a dvorem 21 dílů

Popis produktu

Velká dřevěná farma se zvířátky Farmyard od německého výrobce Eichhorn je vynikající 21dílná souprava z bukového dřeva, která potěší malé farmáře a farmářky již od 3 let. Na dřevěné hrací desce o rozměrech 36*51 cm se chlapci a dívky naučí starat o vlastní statek se zvířátky. K dispozici budou mít venkovský domek s červenou střechou, otevíratelnými okenicemi a dveřmi, stáj pro zvířata a dřevěné ploty, které umístí kolem hranic dvora. Děti se výborně zabaví při krmení selat, kraviček, koníka, hříbátek a kachničky, přičemž jim může pomoci i malovaná figurka farmářky. Povrch venkovského dvora je ozdoben obrázky květin, zahrádkou, chodníkem, senem na krmení a také velkým rybníkem, takže působí velmi realisticky a nadčasově.

Německý design a precizně zpracované díly podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Špičková dřevěná farma vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se společně baví při hře na farmáře, přibližují se světu dospělých, manipulací s malovanými figurkami si zlepšují jemnou motoriku a představivost. S farmou Eichhorn budou děti každý den objevovat nové herní možnosti a vytvářet si blízký vztah k přírodě. Nádherné barvy rozvíjejí v dětech estetické cítění, nabírají sebevědomí, učí se spoléhat samy na sebe. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • velká dřevěná farma s rybníkem
  • 21dílná sada
  • malované dřevěné figurky farmářky a zvířátek
  • 2 budovy a ochranné ploty
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu36*51 cm
Rozměry balení18*45*33 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,25 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.