Dřevěná kuličková autodráha Race Track Eichhorn se 4 závodními autíčky od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná kuličková autodráha Race Track od německého výrobce Eichhorn je výborná volba pro všechny šikovné děti již od 12 měsíců. Krásná dráha je vyrobena z prvotřídního bukového dřeva, vytvoří v dětském pokoji útulnou a veselou atmosféru. Chlapci i dívky se zabaví při hře na závodníky, přičemž budou spouštět autíčka po 4patrové dráze. V sadě se nacházejí 4 dřevěná autíčka v modrém, žlutém, červeném a zeleném provedení. Nadčasová hra pomůže dětem rozvíjet jemnou motoriku, prostorové vidění, odhadují rychlost autíček a učí se logicky přemýšlet.

Nadčasový německý design a precizně zpracované díly podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Originální autodráha vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se baví při spouštění autíček a sledují, jak dlouho potrvá, než přijedou do cíle. Kombinace přírodních barev rozvíjejí v dětech estetické cítění, nabírají zdravé sebevědomí a realizují své sny. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • spouštěcí autodráha s plošinami
  • 4 autíčka (modré, zelené, červené, žluté)
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Celková výška31 cm
Rozměry balení13*39*32 cm
Celková délka38 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,98 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.