Dřevěná kuličková dráha Runway Eichhorn didaktická hra s 3 kuličkami a zvonkem od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná kuličková dráha Runway od německého výrobce Eichhorn je vynikající dárek pro všechny děti již od 12 měsíců. Pestrobarevná dráha je vyrobena z prvotřídního lipového dřeva, rozjasní a rozveselí každý dětský pokojíček. Chlapci i dívky se výborně zabaví s 5patrovou dráhou, po které budou spouštět žlutý, modrý a červený míček. Na konci dráhy se nachází červený zvonek, který vesele zacinká při dopadu míčku. Nadčasová hra pomůže dětem rozvíjet jemnou motoriku, prostorové vidění a učí se logicky přemýšlet. Ve vrchní části dráhy je otvor, díky kterému lze dráhu snadno přenášet.

Německý design a precizně zpracované díly podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Originální kuličková dráha vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se baví při spouštění míčků a sledují, jak dlouho potrvá, než se dostanou do cíle. Nádherné barvy rozvíjejí v dětech estetické cítění, nabírají zdravé sebevědomí a realizují své sny. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Rozměry produktu jsou 25*34 cm.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • kuličková dráha z prvotřídního dřeva
  • 3 kuličky (modrá, žlutá, červená)
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu9*9*13 cm
Celková výška34 cm
Rozměry balení13*25*35 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,90 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.