Dřevěná dílna s robotem Table top Tool Bench Tender Leaf Toys s nářadím a stavebnicí

Popis produktu

Dřevěná dílna s robotem Table top Tool Bench je nádherná pracovní dílna ze dřeva, se kterou si zahrají na truhláře a opraváře všechny šikovné děti od 3 let. Za designem dílny stojí špičkoví návrháři značky Tender Leaf Toys, kteří navrhují hračky ve Velké Británii, které se vyznačují pravým britským designem. Malí opraváři se budou radovat z praktické dílničky s množstvím praktických otvorů pro různé nástroje a také budou mít radost při skládání dřevěného robota. Dílnička je vybavena nářadím, ve kterém je kladivo, šroubovák, klíč, pila a také červená vrtačka. Při vytváření nových prototypů si dítě může nakreslit návrh křídou přímo na černou tabulku.

Pracovní stolek se 4 stabilními nohami nabízí dětem spoustu úložného místa, své pomůcky si mohou uložit na plochu nebo stěnu. Dětská dílna a všechny nástroje jsou vyrobeny z prvotřídního dřeva nejvyšší kvality, vydrží dětem dlouhá léta, zahrají si s ním i další generace. Britský design v kombinaci se sytými, hřejivými barvami vytvoří při hře na kutily a opraváře realistickou atmosféru, dítě může v bezpečí pracovat na nových nápadech a kreativně se rozvíjet. Při rozebírání, skládání a opravách různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život řemeslníka. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Při hře se sourozenci a kamarády se také zlepšují komunikační a jazykové schopnosti, roste v nich sebevědomí a všestranně se rozvíjejí. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato perfektní řemeslná dílna od Tender Leaf Toys.

Každý detail na dřevěné soupravě je precizně zpracován až do nejmenších detailů. Originální vzhled dílny probouzí v dětech estetické cítění, nese v sobě poselství tradičního britského designu. Děti budou neustále objevovat nové herní kombinace, které jim umožní využít dílnu s nástroji naplno. Rovněž si ji mohou vybavit i dalšími doplňky, které se dají u nás snadno dokoupit a nabídnout dětem ještě více zábavy. Neváhejte a připravte svým dětem špičkovou pracovní dílnu, na jejíž výrobě se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi. Celkové rozměry produktu jsou 42*26*49 cm, přičemž celková výška produktu je 49 cm.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná pracovní dílna s nástroji
  • elegantní britský design
  • výška pracovní desky 35 cm
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu42*26*49 cm
Celková výška49 cm
Výška pracovní plochy28 cm
Rozměry balení42*8*45 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,7 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.