Dřevěná dílna s robotem Table top Tool Bench Tender Leaf Toys s nářadím a stavebnicí

Popis produktu

Dřevěná dílna s robotem Table top Tool Bench je nádherná pracovní dílna ze dřeva, se kterou si zahrají na truhláře a opraváře všechny šikovné děti od 3 let. Za designem dílny stojí špičkoví návrháři značky Tender Leaf Toys, kteří navrhují hračky ve Velké Británii, které se vyznačují pravým britským designem. Malí opraváři se budou radovat z praktické dílničky s množstvím praktických otvorů pro různé nástroje a také budou mít radost při skládání dřevěného robota. Dílnička je vybavena nářadím, ve kterém je kladivo, šroubovák, klíč, pila a také červená vrtačka. Při vytváření nových prototypů si dítě může nakreslit návrh křídou přímo na černou tabulku.

Pracovní stolek se 4 stabilními nohami nabízí dětem spoustu úložného místa, své pomůcky si mohou uložit na plochu nebo stěnu. Dětská dílna a všechny nástroje jsou vyrobeny z prvotřídního dřeva nejvyšší kvality, vydrží dětem dlouhá léta, zahrají si s ním i další generace. Britský design v kombinaci se sytými, hřejivými barvami vytvoří při hře na kutily a opraváře realistickou atmosféru, dítě může v bezpečí pracovat na nových nápadech a kreativně se rozvíjet. Při rozebírání, skládání a opravách různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život řemeslníka. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Při hře se sourozenci a kamarády se také zlepšují komunikační a jazykové schopnosti, roste v nich sebevědomí a všestranně se rozvíjejí. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato perfektní řemeslná dílna od Tender Leaf Toys.

Každý detail na dřevěné soupravě je precizně zpracován až do nejmenších detailů. Originální vzhled dílny probouzí v dětech estetické cítění, nese v sobě poselství tradičního britského designu. Děti budou neustále objevovat nové herní kombinace, které jim umožní využít dílnu s nástroji naplno. Rovněž si ji mohou vybavit i dalšími doplňky, které se dají u nás snadno dokoupit a nabídnout dětem ještě více zábavy. Neváhejte a připravte svým dětem špičkovou pracovní dílnu, na jejíž výrobě se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi. Celkové rozměry produktu jsou 42*26*49 cm, přičemž celková výška produktu je 49 cm.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná pracovní dílna s nástroji
  • elegantní britský design
  • výška pracovní desky 35 cm
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu42*26*49 cm
Celková výška49 cm
Rozměry balení42*8*45 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,7 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.