Dřevěná didaktická pyramida Game Center Pyramide Eichhorn s vkládacími kostkami a xylofonem od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná didaktická pyramida Game Center od německé značky Eichhorn je perfektní didaktická hračka pro všechny děti od 12 měsíců. Dřevěná pyramida je vyrobena z kvalitní březového dřeva a díky originálnímu designu s motivem pandy vytvoří v pokojíčku útulnou a kreativní atmosféru. Chlapci i dívky si vyzkouší svoji šikovnost při různých didaktických hrách, které nabízí každá stěna pyramidy. Těšit se mohou na vkládací kostky, které se naučí vkládat do správných otvorů, hudební xylofon s hůlkami, pexeso a skvělou dráhu pro 2 míčky. Pyramida se pyšní pevnou a odolnou konstrukcí, její rohy jsou chráněny měkkým silikonem, takže si děti hrají v naprostém bezpečí.

Nadčasová hra pomůže dětem rozvíjet jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Dřevěné didaktické hračky jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Multifunkční pyramida je vyhotovena v jemných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí. Díky tomu nabírají zdravé sebevědomí, učí se rozeznávat jednotlivé barvy a získávají estetické cítění. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná didaktická pyramida
  • různé aktivity
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu33*33*38 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.