Dřevěná didaktická kostka Big Playcenter Eichhorn s kostkami a aktivitami od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná kostka Big Playcenter od německé značky Eichhorn představuje vynikající didaktickou hračku pro všechny děti již od 12 měsíců. Pestrobarevná kostka je vyrobena z kvalitního dřeva s obrázky zvířátek, díky čemuž vytvoří v dětském pokojíčku útulnou a kreativní atmosféru. Chlapci i dívky se zabaví při vkládání 7 didaktických tvarů dovnitř kostky, hrají si s dráhou pro kuličku a pejskem s pohyblivýma nohama, objevují otáčecí mechanismus. Didaktická hra pomůže dětem procvičit si jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Pestré barvy jim pomohou s rozvojem fantazie a představivosti.

Didaktické hračky jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Vkládací hračka je vyhotovena v příjemných barvách, které jsou doporučeny u malých dětí, pomáhají jim rozvíjet fantazii a představivost. Při vkládání kostek si rychle zlepšují odhad velikosti jednotlivých kostek, mohou trénovat svoji rychlost a reflexy. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí. Rozměry kostky jsou 24*24*24 cm.

Didaktické hračky jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Vkládací hračka je provedena v příjemných barvách, které jsou doporučeny u malých dětí, pomáhají jim rozvíjet fantazii a představivost. Při vkládání kostek si rychle zlepší odhad velikosti jednotlivých kostek, mohou trénovat svoji rychlost a reflexy. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí. Rozměry kostky jsou 24*24*24 cm.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná kostka se 7 vkládacími kostkami
  • různé aktivity pro rozvoj jemné motoriky
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 12 měsíců

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
Rozměry produktu24*24*24cm
Rozměry balení11*29*25 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.