Dřevěná cukrárna Birdie Afternoon Tea stand Tender Leaf Toys se zákusky a sendviči

Popis produktu

Dřevěná cukrárna Birdie Afternoon Tea stand je vynikajícím dárkem pro všechny pohostinné děti od 3 let, které si rády hrají na kuchaře a cukráře. Cukrárnu tvoří kvalitní dřevěný 2patrový stojan ozdobený krásným ptáčkem. Na podstavec děti kladou všechny pochoutky, které svým hostům nabídnou – šunkový a okurkový sendvič, pro mlsné jazýčky je připraven citrónový koláč, sladké košíčky, čokoládová rolka i jablečný zákusek. Bohatě zdobené doplňky působí realisticky a malí cukráři je využijí i při hře s dětskými kuchyňkami a obchůdky. Nadčasový dřevěný stojan s pamlsky navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zkušení řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na sadě podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Sada ze dřeva vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si zahrají hry na cukráře, budou porovnávat různé chutě a vzhled jednotlivých koláčků a sendvičů. Souprava s pamlsky je produktem nejvyšší kvality, hrou s dřevěnými doplňky si děti zlepšují jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Rozměry produktu jsou 20*18*27 cm.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná cukrárna s pamlsky
  • bohatá sada doplňků
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu20*18*27 cm
Rozměry balení18*17*28 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.