Dřevěná chobotnice Janod na tahání s labyrintem od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná chobotnice na tahání s labyrintem je pěkná hračka vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Dřevěná hračka má pěkné barevné provedení, je to hračka a zároveň hlavolam se smyčkou, po které se dají přesouvat barevné kuličky. Naučte děti rozeznávat různé druhy zvířátek, barvy, cvičte jejich jemnou motoriku a logické myšlení při přemisťování kuliček a to vše pomocí krásné hračky ze dřeva pro děti. Dřevěná hračka pro děti je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím po sobě, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev a laků.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu rozvoji dítěte. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Firma Janod je známa pestrou nabídkou prvotřídních dřevěných hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Jsou to hračky, které jsou nejen zábavné, ale přispívají také k rozvoji inteligence dítěte. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná tahací hračka s labyrintem
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 1 do 3 let
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí jemnou dětskou motoriku, logické myšlení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • nádherný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12*7,5*13,5 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...