Dřevěná chladnička dvoukřídlová Refridgerator Tender Leaf Toys s úložným boxem a výroba ledu 101 cm výška

Popis produktu

Dřevěná chladnička dvoukřídlová Refridgerator byla navržena špičkovými designéry značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a zabaví všechny malé kuchaře a kuchařky již od 3 let. Tradiční britský design s propracovanými detaily v kombinaci s jemným bílým provedením vytvoří v dětském pokojíčku útulnou atmosféru a zároveň v dětech probouzí kreativitu a fantazii. Díky konstrukci z pevného a odolného dřeva vydrží chlapcům a dívkám dlouhá léta, využije ji i další generace dětí. Výborně si s ní zahrají sourozenci a kamarádi, využijí ji při skladování potravin, které potřebují být v chladu.

Chladnička ze dřeva je vybavena funkčním dávkovačem ledových kostek ze dřeva – dítě zmáčkne tlačítko a vypadne kostka ledu. Součástí chladničky jsou kornouty se zmrzlinou, láhev mléka, 4 kostky ledu, magnetka ve tvaru ptáčka a šéfkuchaře v čepici a 3 hnědá vajíčka na podstavci. Dvoukřídlová chladnička nabídne dětem množství úložného prostoru ve 4 vnitřních přihrádkách a poličkách. Spodní část chladničky děti mohou využít jako dodatečný úložný box nebo mrazák. Dřevěná chladnička stojí na 4 pevných nohách, dveře jsou vybaveny masivními držadly, takže se s nimi bude dítěti snadno manipulovat.

Při výrobě bylo použito výhradně pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Jemné linie bílé chladničky v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svoji představivost a fantazii. Chladnička pro děti v sobě nese poselství pravého britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na které mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti při hře s lednicí a doplňky objeví spoustu herních kombinací, budou mít svůj vlastní prostor pro seberealizaci a kreativní činnost. Při hraní na kuchaře si rozvíjejí i logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasová chladnička z prvotřídního dřeva
  • bohatá sada doplňků
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodná od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu36*34*101 cm
Celková výška101 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost15,7 kg
Barvabílá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.