Dřevěná chatka pro myšky Secret Meadow Shepherds Hut Tender Leaf Toys z pohádky Merrywood Tales se 3 figurkami

Popis produktu

Nádherná dřevěná chatka pro myšky Secret Meadow, kterou navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys, potěší a zabaví všechny děti již od 3 let. Precizně vypracované detaily domečku na kolečkách v kombinaci s jemnými barvami a originálními ilustracemi zaručí, že se s domečkem pro myší rodinku Merrywood Tales zabaví děti na dlouhá léta. Součástí pastevecké chaty pro myšičky je šálek, který jim poslouží jako sprcha, spát mohou v plechovce ze sardinek, v plechovce na pepř si zatopí, aby jim bylo teplo, zavírací špendlík slouží jako věšák na ručníky a staré hodinky jim ukazují, kolik je hodin. Do domečku se myšky dostanou po malých schůdcích, myší domeček se šňůrkou na tahání má také odnímatelnou střechu a dvoukřídlé otevírací dveře.

Jemné barevné provedení chatky v kombinaci s britským designem podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Pojízdný domeček pro myšky získal ocenění Junior Design Awards v roce 2022, čímž se řadí mezi ty nejkrásnější hračky, s jakými si dítě může hrát. Děti si při hře rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii a komunikační schopnosti, vymýšlejí pro myšky různá dobrodružství. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Chatka na kolečkách okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček, vytvoří útulnou atmosféru.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu27*15,5*22,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.