Dřevěná bouda se psem Pet Dog Set Tender Leaf Toys s miskou

Popis produktu

Dřevěná bouda se psem Pet Dog Set je perfektní dárek pro všechny děti od 3 let. Originální 4dílná dřevěná sada obsahuje krásnou dřevěnou boudu se zelenými dvířky s vyřezaným srdíčkem, pěkného pejska a nechybí ani miska s chutnou kostičkou. Sada z prvotřídního dřeva potěší každého malého milovníka zvířat, který se se svým novým pejskem zabaví na dlouhé roky ve svém pokojíčku. Dřevěnou boudu s pejskem navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na boudě podněcuje rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada se psem vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si přes den zahrají s pejskem a na noc ho mohou dát spát do boudy, která se dá snadno přenášet díky pevné šňůrce. Sada se zvířátky je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý pokoj a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná bouda s pejskem
  • 4dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu8*12*7 cm
Celková výška7 cm
Rozměry balení14*8*15 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle4
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.