Skleněná dóza na jídlo Beaba s víčkem v zelené barvě je ideální na uskladnění jídla pro děti i dospělé, a to díky mnoha výhodám skla. Dóza na jídlo je vyrobena z vysoce kvalitního skla, které odolává změně teploty, takže ji můžete skladovat v mrazničce, ale také ohřívat jídlo v mikrovlnce či sterilizátoru. Dóza se silikonovým víčkem má objem 250 ml a díky odměrce na skle budete přesně vědět, kolik kaše jste do ní uskladnili. Dózu ze skla využijete i jako odměrku při pečení nebo vaření. Pružné a vzduchotěsné víčko zabrání tomu, aby jídlo uskladněné v lednici nebo mrazničce nasáklo vůněmi jiného jídla a zachová si tu svou.
Prestižní značka Beaba pochází z Francie a již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi revoluční pomůcky od vařičů až po sluneční brýle pro děti. Designéři značky Beaba si dávají záležet na tom, aby byly jejich produkty nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou inovativní a zároveň jednoduché na použití. Francouzský výrobce Beaba získal od počátku své působnosti množství ocenění od odborných porot, ale také od spokojených rodičů a stejný pocit přinese i vám a vašim dětem.

| Věk | Od 0 měsíců |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Rozměry produktu | 8*8*9 cm |
| Hmotnost | 142 g |
| Objem | 250 ml |
| Note | Material: glass |
| Barva | zelená |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...