Dřevěný narozeninový dort na podnose Cake Eichhorn se svíčkami a čísly od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěný narozeninový dort Cake od německé značky Eichhorn představuje vynikající dárek pro chlapce a dívky již od 24 měsíců. Krásný růžový narozeninový dort je vyroben z borovicového dřeva s jemným povrchem, díky čemuž vytvoří při oslavě narozenin veselou atmosféru. Narozeninový dort se dá rozdělit na 8 kousků a součástí balení je i praktický podnos s lopatkou na nabírání, sada 4 svíček a 4 barevných číslic, díky kterým se dá vytvořit rok dítěte. Dítě při oslavě se svými sourozenci a kamarády zažije realističtější zážitek, společně se baví při rozdělování dortu.

Dřevěné hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Narozeninový dort pomůže dětem s rozvojem fantazie a kreativity, zahrají si hry na hostitele, oslaví narozeniny s kamarády. Při stolování si zlepšují jemnou motoriku, nabírají sebevědomí a zlepšují si komunikační schopnosti. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěný dort na oslavu narozenin
  • se svíčkami a čísly
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 24 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu17,5*14*2,5 cm
Celková výška2,5 cm
Hmotnost387 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.