Doplňky pro panenku Large Accessories Set Corolle v plátěné tašce pro 30cm panenku od 18 měsíců

Popis produktu

Doplňky pro panenku Large Accessories Set Corolle zpříjemní každou hru s milovanou panenkou Corolle. Jako jediný e-shop na trhu do náruče vašich dětí vložíme nejen krásnou panenku z dílny francouzské značky Corolle, ale i obrovské množství doplňků, bez kterých se hra prostě neobejde. Sada doplňků pro panenku se skládá z 11 doplňků, které si mohou děti uložit do praktické plátěné tašky s krásným designem. Souprava kromě tašky obsahuje nočník, plenku, bryndák, utěrku, krém, dudlík, láhev s mlíčkem, talíř, lžičku a sušenku. V moderní plátěné tašce s uchem budou mít děti všechny doplňky na krmení a péči o panenku vždy s sebou a hra díky tomu nemusí skončit po odchodu z domu. S těmito doplňky Corolle bude hra vašeho děťátka plná krásných zážitků.

Do detailů propracovaná souprava doplňků Large Accessories Set je vyrobena z prvotřídních materiálů, které jsou příjemné na dotek a už od prvního momentu zpestří každou hru s panenkou, která rozvíjí dětskou fantazii, ale i komunikační schopnosti. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mimo jiné poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Přesvědčte se o tom sami díky této krásné soupravě doplňků na komplexní péči o panenku.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • 11 doplňků pro panenku
  • pro panenky s velikostí 30 cm
  • od 18 měsíců
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Vhodné pro panenku30 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.