Souprava doplňků pro nejmenší Perle-Gift Set Kaloo modrá od 0 měsíců

Popis produktu

Kaloo modrá dětská souprava Perle-Gift Set je pěkný set vhodný pro nejmenší chlapce od 0 měsíců. Součástí soupravy je medvídek na mazlení, který děťátku poslouží na rozvoj motoriky a může se z něj stát malý mazlíček každého chlapečka. V balení jsou i dupačky, malá čepička a bryndák, všechno praktické součásti života našich nejmenších. Celá souprava pro miminka je vyrobena z měkkých a hebkých materiálů, je laděná v krásné jemné modré barvě v odstínu oblohy, ideální pro všechny malé chlapce. Dětská souprava je zabalena v praktickém dárkovém balení, takže jí můžete obdarovat své nejbližší bez starostí o dárkovou krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i medvídek na mazlení v dárkovém setu. Nejmenší děti mají rády při usínání jemné barvy, proto má souprava pro nejmenší uklidňující barvu modrou. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu se dětská souprava s medvídkem a výbavičkou může stát oblíbenou každodenní součástí života nejmenších chlapců.

Kaloo je francouzská společnost, která se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček a doplňků na spaní a koupání s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky a doplňky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček a doplňků je důkladně kontrolován, každý produkt musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo dobře a bezpečně. Doporučený způsob čištění soupravy je praní při 30 °C, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita oblečení a hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká souprava pro chlapečky
  • součástí je medvídek na mazlení, čepice, dupačky a bryndáček
  • jemné barevné provedení
  • dárkové balení
  • praní při 30 °C, aby se zachoval barva a kvalita setu
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • originální francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry balení38,5*31*10 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.