Bryndáček a láhev s mlékem Magic Bottle Mon Grand Poupon Corolle pro 36–42 cm panenku od 24 měsíců

Popis produktu

Krásný bryndáček a láhev s mlékem Magic Bottle pro panenku Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle nesmí chybět žádné panence Corolle o rozměrech 36–42 cm. Jako jediný e-shop na trhu vašim dětem přinášíme tento jedinečný doplněk hry v podobě nádherného bryndáčku a láhve s mlékem s originálním francouzským designem. Rozkošný potisk bryndáčku děti okamžitě upoutá, stejně jako láhev Magic Bottle, která jim při péči o panenku nesmí chybět. Díky této sadě doplňků pro panenku Corolle bude každá hra s voňavou panenkou nezapomenutelná a dětem přinese množství zážitků.

Dokonale propracované detaily roztomilého bryndáčku a láhve s mlékem Magic Bottle a prvotřídní materiály příjemné na dotyk zpestří každou hru s panenkou, která rozvíjí dětskou fantazii, ale i komunikační schopnosti. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti tak poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Přesvědčte se o tom sami díky tomuto krásnému bryndáček s lahví na mlíčko.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents 'Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • bryndáček a láhev s mlékem
  • pro panenky s velikostí 36–42 cm
  • od 24 měsíců
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry balení5*13*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,08 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku36 - 42 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.