Doplňkové díly AquaPlay T křižovatka k vodním drahám 2 kusy s těsněním

Popis produktu

Doplňkové díly AquaPlay jsou kompatibilní s vodními drahami AquaPlay. V balení jsou 2 kusy doplňkových dílů – T křižovatky s těsněním. T křižovatky – doplňkové díly do vodní hry jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu. Hodí se ke každé vodní hře a mají kvalitní těsnění, které pevně drží a voda skrz ně neprotéká. Rozměry doplňkových T křižovatek jsou 79*52*54 cm. Uvedená cena je za set 2 doplňkových T křižovatek s těsněním. Další díly se vám hodí v případě, že chcete svým dětem spojit několik vodních drah.

AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jako v reálné vodní nádrži. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat podle vlastní fantazie. Děti si tak mohou vytvořit jednu obrovskou vodní hru s autíčky, loďkami, veselými zvířátky a jinými doplňky. Díky kvalitnímu těsnění a doplňkových dílům je spojení několika drah velmi jednoduché. Fantazii se meze nekladou. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu75*25*7 cm
Celková výška7 cm
Rozměry balení79*52*54 cm
Celková délka75 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,6 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.