Domíchávač auto Power Worker cement Mixer + Figurine BIG s pohyblivými částmi a gumová kola od 2 let

Popis produktu

Domíchávač auto Power Worker cement Mixer je špičkový pracovní stroj, se kterým si zahrají kluci i dívky již od 24 měsíců. Žlutý domíchávač s figurkou řidiče okouzlí děti na první pohled a spolu s ním si vyzkouší povolání stavbařů. Odolná měkčená kolečka poskytují autíčku stabilitu a děti se s ním zabaví jak v dětském pokoji, tak i na pískovišti či pláži. Robustní a pevné plastové díly jsou zárukou, že auto s míchačem betonu vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a přinese jim spoustu realistických zážitků. Při hře si rozvíjejí fantazii, technickou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem – domíchávačem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka má oblé hrany, takže dítě si při hře neublíží. Produkt má rozměry 21*40*25 cm. Hračku lze v případě znečištění velmi jednoduše omýt pod tekoucí vodou. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují nejvyšší kvalitu produktů. Autíčko s míchačkou si i po letech hraní zachová své nádherné barvy díky UV filtru, který brání vyblednutí barev.

Domíchávač BIG je testován německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu21*40*25 cm
Celková výška25 cm
Hmotnost1060 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.