Domek Medvídek Pú Smoby se skluzavkou a houpačkou od 24 měsíců

Popis produktu

Smoby domeček pro děti Disney Medvídek Pú hájovna se skluzavkou a houpačkou je krásný béžově-zeleno-hnědý patrový domek. Ze zvýšeného patra se dá po skluzavce uklouznout dolů. Když se odpojí skluzavka, do domečku vchází po žebříku. Jelikož výška prvního patra je jen 45 cm, zvládnou to děti již od 2 let. Do domku se dá vylézt i po skluzavce, což je oblíbené lezení malých dětí. Celý domek má dvojité stěny, což zaručuje stabilitu a pevnost. Povrch stěn je sametový a příjemný na dotek. Je zdoben krásnými obrázky Medvídka Pú s motýlky a veverkou. Díky anti UV filtru barvy domku nevyblednou od slunce a udrží si barvu po dlouhou dobu. Dětský domeček bude ozdobou zahrady či dvora a děti stráví hrou v dětském domku dlouhé hodiny během dlouhých let jejich dětství.

 Okenice jsou snadno otevíratelné a uzavíratelné. Pod domkem je prostor pro vytvoření bunkru a skrýše. Na domku je střešní konstrukce napojena houpačka s lavičkou k sezení, která je vhodná pro děti od útlého věku. Houpačka se dá postupně rozebrat, až zůstane jen deska na houpání pro starší děti. Celý domek je doladěn oranžovou skluzavkou a podlahou, čímž se celkový dojem oživí a zpestří. Výška domku je 163 cm, jeho šířka je 160 cm se skluzavkou, a délka s konstrukcí 220 cm. Šířka houpačky je 109 cm. Výška stupínku vedle houpačky je 28 cm a šířka 24 cm. Domeček pro děti je vhodný od 2 let. Pohodlně se v něm zahraje i více dětí. Má krásný pohádkový motiv a celý je proveden s pěkným reliéfem připomínajícím hájovna. Smoby je kvalitní francouzský výrobce dětských hraček načítaného je zaručenou kvalitou evropského standardu.

Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti UV filtr, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru je v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybalený z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost domku vyrobeného podle evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence.

Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti.

Vlastnosti

 • pohádkový plastový domeček
 • ze sametově jemného, ale odolného plastu
 • jednoduché složení a rozložení
 • nejmodernější design
 • celková výška 163 cm
 • pro děti od 2 let
 • zahraje se s ním několik dětí
 • součástí je houpačka s bezpečnostní ohrádkou, která se dá odpojit
 • se skluzavkou 
 • prostor pod domečkem na vytvoření skrýše
 • multifunkční hračka na dvůr či zahradu
 • anti UV filtr zaručí zářivé barvy dlouhá léta
 • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu220*160*163 cm
Celková výška163 cm
Rozměry balení118*40*181 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost44,60 kg / 49,2 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné