Domeček Zahradník Neo Floralie Smoby se zvonkem, komínem a zahrádka se stolem a dvěma židlemi

Popis produktu

Domeček Zahradník Neo Floralie od francouzského výrobce Smoby je moderní domeček do zahrady, se kterým se zabaví chlapci i děvčata již od 3 let. Nadčasový domeček se vyznačuje stabilní konstrukcí a pevnými dvojitými stěnami, které odolávají i nepříznivému počasí. Domeček je laděn v červeném, zeleném, bílém a šedém provedení a své zářivé barvy si zachová po dlouhá léta díky anti UV filtru, který chrání barvy před vyblednutím. Realistický domeček pro děti je pevný a bezpečný, a navíc krásně zapadne na každý dvůr a zahradu.

U vstupních dveří je elektronický zvonek, kterým ohlásí návštěva svůj příchod. Prostorný interiér je jako stvořený na různé hry a zábavu a během horkých letních dnů v něm budou mít děti dostatek čerstvého vzduchu. Součástí domečku je mřížované okno, okno se zavíracími okenicemi, dvě okna se vsazenými květináči a velká kuchyňská linka, na níž si malí kuchaři mohou připravovat různé dobroty. Před vstupem do domečku čeká na děti zahrádka s květináči v červené barvě, ve kterých si mohou pěstovat své vlastní kytičky a bylinky.

V zahrádce se děti mohou posadit na sadu 2 židlí KidChair, které mají nosnost až 50 kg a své zářivé barvy si díky anti UV filtru zachovají po dlouhá léta. Samozřejmě, chybět nemůže ani zahradní stolek KidTable, na němž se chlapci i dívky mohou najíst, hrát různé hry, kreslit si obrázky nebo u něj prostě odpočívat. Výška stolku je 45 cm, takže na něj snadno dosáhnou i malé děti, je pevný a odolný. Rozměry stolku jsou 76*52*45 cm a jeho váha je pouze 3,9 kg, takže se snadno přemístí, kam bude třeba.

Poloviční dveře v přední části domku mají v sobě zabudovaný otvor na dopisy od pošťáka, díky kterému si mohou děti navzájem posílat různé kresby a vzkazy. Zahradní domek má krásně tvarovaný reliéf s charakteristickým vzhledem dřeva na stěnách. Šedá střecha působí realisticky, její součástí je i zelený komín a bílé boční stěny domku mají klasický cihlový reliéf. Originální francouzský design zaujme všechny děti na první pohled. Při hře v domku si děti rozvíjejí sociální vztahy, také komunikační a jazykové schopnosti, napodobují dospělé při hře na různé profese, učí se odpovědnosti. Výrazné barvy domečku podněcují fantazii a představivost. Domeček lze využít nejen v exteriéru, ale také v interiéru.

Zahradní domeček pro děti má rozměry 185*109*148 cm. Celková výška domku je 148 cm. Elektronický domeček funguje na baterie 2 x AAA/1,5V/LR03. Domek se dá jednoduše sestavit i rozložit. Domeček Neo Floralie vydrží dětem celá léta, při výrobě byl použit prvotřídní plastový materiál, který je jemný, sametový na dotek a zároveň se vyznačuje odolností a pevností.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Zahradní domek pro děti je inspirovaný nejnovějšími trendy v architektuře.

Vlastnosti

 • originální domeček do interiéru i exteriéru
 • stabilní a odolná konstrukce s dvojitými stěnami
 • zahrádka s květináči
 • 2 židle KidChair
 • stolek KidTable
 • praktická kuchyňská linka
 • poloviční dveře s otvorem na poštu
 • součástí je i komín
 • elektronický zvonek
 • reliéf na stěnách imituje stavební materiál
 • výška 148 cm
 • vhodný i pro hru více dětí
 • nádherné zářivé barvy s anti UV filtrem
 • se zaoblenými hranami
 • kvalitní francouzský výrobek
 • vhodný od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu185*109*148 cm
Celková výška148 cm
Rozměry balení144*40*87 cm
Celková délka185 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost28,25 kg / 31,85 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné