Domeček pro zahradníka Garden House Smoby výjimečně rozšiřitelný se zahradním nářadím a slunečníkem od 24 měsíců

Popis produktu

Dopřejte svým dětem skvělé francouzské hračky od Smoby, se kterými si zahrají na povolání zahradníků. Domeček pro zahradníka Garden House potěší všechny chlapce a dívky již od 2 let. Zahradní domek působí realisticky, jeho povrch je vytvarován do reliéfu z kamene a dřeva. Je vybaven plnými uzamykatelnými dveřmi s otvorem na dopisy od pošťáka a pro návštěvy je připraven elektronický zvonek na baterie. O příjemný vánek se v domečku postarají 2 klasická okna (jedno s otevíratelnými okenicemi) a 2 se stylovými kulatými okénky jako na lodních kajutách. Součástí domečku je i moderní 21dílná sada zahradních doplňků, se kterými se dítě zahraje na zahradníka, vypěstuje si bylinky a květiny. Domek lze kdykoliv rozšířit o další doplňky.

Jedna stěna domku je vybavena zahradní mřížkou, na kterou se dají upevnit až 4 květináče pomocí upevňovacích objímek. V sadě se nachází celkem 6 klasických květináčů (3 červené, 3 modré) a 1 velký hranatý, s obsahem až 25 litrů a rozměrech 23*20*59 cm. Dětičky potěší i ptačí krmítko, do kterého nasypou ptáčkům chutný zob. Při práci se zahrádkáři spolehnou na konvičku, hrabičky, lopatku, sázecí kolík, k dispozici mají i plastové značky, na které si napíšou typ zasazené rostlinky a zapíchnou je do určeného květináče. Poznámky a důležitá data si poznačí na šedou tabulku, kterou připevní na stěnu domku. Skvělou součástí je i listovací průvodce s obrázky, který se také připevňuje na stěnu domku a obsahuje důležité tipy a triky pro výsadbu. Dají se na něj dokonce přichytit balení se semínky.

Děti se při hře na zahradníky mohou spolehnout i na zahradní stolek, který je uchycen na okně. Nabízí dostatečný úložný prostor pro zahradní nářadí a jeho velká pracovní plocha usnadňuje dětem sázení rostlinek do květináčů, přesazování, výměnu substrátu, jednoduše všechny úkony, nezbytné pro péči o zahradu. Skvělé rozšíření domku představuje i předzahrádka, kterou tvoří zelený plot s 2 květináči, ve kterých si budou pěstovat své vlastní květiny a bylinky, těšit se z jejich růstu.

Naučí se je pravidelně zalévat, dávají pozor, aby měly dostatek vody a slunečního světla. Ploty s květináči si mohou umístit kdekoliv podle svých představ. Okapová roura s barelem na zachycování dešťové vody připraví chlapcům a dívkám realistický zážitek, díky kterému budou mít vlastní zdroj vody. Pokud děti nemají dostatek dešťové vody na zalévání, můžete jim nalít vodu na střechu, odkud jim steče přes okap do sběrné nádoby. Odtud si vodu jednoduše napustí do konvičky.

Občerstvení či oběd si dětičky vychutnají u venkovního piknikového stolku s 2 lavicemi (lze umístit i z vnitřní strany domku, v případě nepříznivého počasí). Na děti, které si rády hrají na kuchaře, čeká venkovní kuchyňka s dřezem s kohoutkem na mytí nádobí a sporákem s otočnými knoflíky. Bohatá sada 17 kuchařských doplňků v sobě skrývá talířky, příbory, nožík, napichovací vidličku, lopatku na míchání, hrnec s poklicí, kelímky a párky.

Při práci na zahrádce se spolehnou na sekačku na trávu s mechanickým zvukem a otevíratelným košem na trávu, vozík s nářadím s velkými hráběmi na listí, klasickými hráběmi, malou lopatkou, motykou, kolíkem na sázení a konvičkou. Rovněž je potěší i originální plastové kolečko v modro-zeleném provedení, se kterým se mohou směle pustit do převážení různých materiálů. Tyto doplňky výborně doplní výbavu každého malého zahradníka, získá realističtější zážitky a učí se používat různé druhy pracovního nářadí.

O příjemný stín při hře s domečkem se postará slunečník Sunshade, který se dá připevnit k piknikovému stolku nebo používat samostatně. S domečkem se vaši nejmenší zabaví i po západu slunce – díky nabíjecí solární lampě Nomad. Je přenosná, osvětlí okolí domku, využití najde při jakékoliv aktivitě v zahradě. Lze připevnit na domeček tak, aby přímo osvětlovala vstup do domečku. Lampa je vybavena 3 LED žárovkami s bílým světlem, disponuje bateriemi s kapacitou 500 mAh – 3,7 V. Solární lampa je odolná vůči stříkající vodě, splňuje kritéria standardu IP54.

Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Dětský domeček je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, šedé, modré a béžové barvy a krásný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí.

Rozměry tohoto domku jsou 129*132*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem díky velkým plastovým součástkám a dílům. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Požitek ze hry v domku je umocněn prostorným interiérem, děti mají uvnitř mnoho místa na hraní. Hra v domku u dětí rozvíjí socializaci, komunikační schopnosti, kreativitu a fantazii, pomocí her napodobují dospělé. Získávají pocit zodpovědnosti, pečují o čistotu v domečku, vytvářejí si správný vztah k životnímu prostředí, učí se chránit přírodu.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • zahradní domek s množstvím doplňků
 • rozšiřitelný, možnost dokoupení dalších doplňků
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • elektronický zvonek funguje na baterie 2 x AAA/LR03 baterie (nejsou součástí balení)
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • špičkový francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu129*132*135 cm
Celková výška135 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost25,93 / 29,13 kg
Barvabéžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.